Gadzińscy – Szkoła Jazdy

O Nas

Witamy serdecznie na stronie Centrum Kształcenia Kierowców Perfekt, ośrodka nauki jazdy który powstał jako pierwszy w Dobrym Mieście w 1995r. Jego założycielem oraz właścicielem jest instruktor wykładowca Ryszard Gadziński. Ośrodek zajmuje się szkoleniem przyszłych kierowców w zakresie kat.A,A1,A2,B,C,C+E oraz B+E.

 

Centrum Kształcenia Kierowców Perfekt, to miejsce, w którym możesz rozwijać swoje kwalifikacje jako kierowca zawodowy. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz kursów i szkoleń, które pomogą Ci w nabyciu i utrzymaniu uprawnień do pracy w charakterze kierowcy:

 

   Kwalifikacja wstępna

   Kwalifikacja wstępna przyspieszona

   Kwalifikacja wstępna uzupełniająca

   Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełniająca

   Szkolenia okresowe

  

 

Wszystkie szkolenia zawodowe i kursy dla kierowców organizowane przez CKK Perfekt. Prowadzone są w oparciu o najnowsze, obowiązujące przepisy prawa.   

 

Nasz ośrodek przez 25 lat istnienia wyszkolił ponad 5 tysięcy kursantów. Nasz kadra instruktorska stale podnosi swoje kwalifikacje tak aby podejść do każdego kursanta indywidualnie aby uzyskał jak najwięcej informacji adekwatnie do swych umiejętności . Stawiamy na to aby każdy kursant po odbyciu egzaminu wewnętrznego w naszym ośrodku wyszedł z niego nauczony i przygotowany do egzaminu państwowego oraz samodzielnego bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym. Stawiamy na jakość nie na zysk.   

 

Posiadamy w pełni wyposażona salę wykładową wraz ze sprzętem audio wizualnym oraz komputerowym. A także pełno wymiarowy plac manewrowy do nauki manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym. Szkolenie odbywa się na pojazdach takich samych jak na egzaminie państwowym.